www.levne-proteiny.cz

LADY PROTEIN - 1 Kg

Proteinový nápoj vhodný zvláště pro ženy v redukčních dietách, při požadavku rýsování a zlepšení postavy.
Omlouváme se.
Zboží je momentálně vyprodané, na jeho naskladnění usilovně pracujeme.

 

Obsahuje kvalitní bílkoviny pro ochranu svalové hmoty a její regeneraci. Dále vlákninu, vitamín C, vitamín E, Riboflavin a podíl MCT oleje. Při užívání tohoto kokteilu je vhodné provádět pravidelně pohybovou aktivitu.

Bílkovinná složka – syrovátková složka proteinu je základní podíl každého redukčního kokteilového nápoje, je rychle stravitelná a přispívá ke zlepšení přirozené obranyschopnosti organismu. Hydrolyzát hovězího kolagenu II. typu ochraňuje a vyživuje svaly, kosti a veškeré chrupavčité struktury. Vyživuje vlasy a nehty.

Vláknina (z Akácie) - je důležitou složkou stravy a to především při redukčních dietách. Vláknina zajišťuje objem stravy a tím brání přejídání a čistí střevní sliznice a chrání střevo před kvasinkami a plísněmi. Brání vstřebávání tuků a cholesterolu.

MCT olej - zrychluje úbytek tělesné váhy urychlením metabolizmu při redukčních dietách. Je vyrobený z kokosového a palmojádrového oleje.

Vitamíny - vysoký obsah vitamínu C a to 100% denní doporučené dávky. Vitamín E 30% denní doporučené dávky, dále Riboflavin, vitamín B12 a kyselina listová.

Způsob přípravy, dávkování
Výrobek se obvykle užívá jako náhrada 1-2 denních menších jídel. Rozmíchejte 40g v 0,4l vody nejlépe v šejkru jeho zatřepáním nebo v mixéru. Po dobu příjmu tohoto výrobku je vhodné snížit zejména příjem sacharidů.

100 g Proteinu obsahuje:
Energetická hodnota 1630 kJ / 387 kcal
Bílkoviny 50 g
Sacharidy 24 g
Tuky 10 g
Vláknina 6 g
30 g Proteinu obsahuje:
Energetická hodnota 489 kJ / 116 kcal
Bílkoviny 15 g
Sacharidy 7,2 g
Tuky 3 g
Vláknina 1,8 g

Základní složení

Syrovátkový proteinový koncentrát. Sušené bílky. Sušené odtučněné mléko. Hydrolyzát hovězího kolagenu. MCT olej. Vitamín B12. Sukralóza. Barviva dle příchuti: kakako, červená řepa, karamel, karmín, kurkuma.

Vyrobeno v ČR.

LADY PROTEIN - 1 Kg
Copyright © 2017 JÁGR - SPORT ® All rights reserved.
TIPY: TRÉNINKY | CVIKY | FITNESS KALKULAČKY | TRÉNINKOVÝ DENÍK | WEBY: Vseokulturistice.cz | Posilovani-Fitness.eu | Jagrfit-Sport.cz | Fitness-Praha.com