www.levne-proteiny.cz

WPC PROTEIN 80 - 1 Kg

Komplexní proteinový přípravek pro efektivní podporu svalového růstu, který se vyznačuje dobrou stravitelností a kvalitním spektrem aminokyselin.
   Vybrat příchuť
249 Kč

 

Protein je vhodný pro:

  • Podporu nárůstu svalové hmoty a síly.
  • Ochranu svalové hmoty a její regeneraci.
  • Rychlejší doplnění bílkovin.
  • Rychlou stravitelnost a ulehčení trávicím orgánům.
  • Náhradu části bílkovinné stravy.

Způsob přípravy, dávkování
Používá se jako doplňkový zdroj bílkovin rozdělený do menších podílů. 30g prášku rozmíchejte v 0,3l vody nejlépe v šejkru jeho zatřepáním nebo v mixéru. Užití proteinového nápoje je vhodné 1h po tréninku. Dále jej lze přijímat mezi jídly pro doplnění potřebného denního příjmu bílkovin.

Vhodný denní příjem bílkovin činí 1,8 g na 1 kg tělesné váhy. Toho lze docílit zvýšenou konzumací potravin bohatých na bílkoviny (drůbeží, vepřové, hovězí a rybí maso, vejce, sýry, tvaroh) a užíváním proteinového přípravku.

Hlavní složkou je syrovátkový proteinový koncentrát - WPC, mikrofiltrovaný, získaný postupem CFM (cross flow microfiltered). Tato složka je určena jako zdroj rychle vstřebatelných albuminů pro aktivní obnovu svalových vláken. Další složkou je hydrolyzát kolagenu, který je určen pro podporu obnovy a novotvorby vazivové tkáně, která tvoří šlachy, klouby, svalovou fascii a spojuje mezi sebou svalová vlákna. Rozvoj této složky, zejména pevnost šlachy omezuje rozvoj a zvyšování síly svalu. Kromě toho je to velmi rychle vstřebatelná bílkovina (velikost molekuly kolem 5000 kDa). Další složkou je kasein, což je protein se zpomalenou vstřebatelností, který je zdrojem esenciálních aminokyselin i poté, co již byl vstřebán podíl z výše uvedených rychle stravitelných proteinů.

Uvedená kombinace důležitých proteinových zdrojů nabízí komplexní nejednotvárný proteinový přípravek pro efektivní podporu svalového růstu.

Kasein je zde obsažen proto, aby byl účinek proteinu co nejdelší, napřed se tedy natráví syrovátková část. Klasický syrovátkový protein nabízí kde kdo, chtěli jsme se odlišit a nabídnout zajímavější a svým složením pestřejší produkt s co nejdelším využitím pro tělo.

100 g proteinu obsahuje:
Energetická hodnota 1600 kJ / 378 kcal
Bílkoviny 80 g
Sacharidy 4 g
Tuky 4 g
30 g proteinu obsahuje:
Energetická hodnota 480 kJ / 113 kcal
Bílkoviny 24 g
Sacharidy 1,2 g
Tuky 1,2 g
Aminokyselinové spektrum:
Arginin 4,2 g
Alanin 5,8 g
Asparagová kys. 6,6 g
Cystein 0,9 g
Glutamová kys. 12,1 g
Glycin 5,8 g
Histidin 1,3 g
Isoleucin 3,6 g
Leucin 6,4 g
Lysin 6,4 g
Methionin 1,5 g
Threonin 4,4 g
Tryptofan 0,8 g
Thyrosin 2,1 g
Phenylalanin 2,7 g
Prolin 8,6 g
Serin 4,2 g
Valin 2,8 g

Složení
100% syrovátkový proteinový koncentrát (WPC). Kaseinát sodný. Hydrolyzovaný kolagen. Sukralóza. Barviva dle příchuti: kakako, červená řepa, karamel, karmín, kurkuma.

Vyrobeno v ČR.

WPC PROTEIN 80 - 1 Kg
Copyright © 2017 JÁGR - SPORT ® All rights reserved.
TIPY: TRÉNINKY | CVIKY | FITNESS KALKULAČKY | TRÉNINKOVÝ DENÍK | WEBY: Vseokulturistice.cz | Posilovani-Fitness.eu | Jagrfit-Sport.cz | Fitness-Praha.com